Inspiruje nas szybkość

Oferujemy szeroką gamę serwerów dopasowanych do indywidualnych potrzeb.

Nasza historia rozpoczęła się w okolicach 1999 roku, gdzieś w garażu, gdzie na starym sprzęcie skonfigurowany został pierwszy serwer. Wtedy jeszcze nie wiedzieliśmy dokładnie co robimy, serwer – był do własnych celów, do zabawy, do nauki. Kilka miesięcy później na serwerze pojawili się pierwsi klienci, którzy skorzystali ze skromnej, aczkolwiek solidnej oferty kont shell. Jako, że oferta kont shell, traciła na popularności, skupiliśmy się na tym aby naszą ofertę rozwijać w kierunku serwerów dla firm, na których można utrzymywać firmową pocztę, a także strony internetowe.

Na drodze naszego rozwoju zawsze pojawiali się ludzie. Zauważyliśmy, że każdy serwer, który sprzedajemy – to nie tylko te same parametry, które otrzymują inni, to przede wszystkim pełne wsparcie projektu klienta, od technicznej strony oraz dopasowanie takiego rozwiązania, aby strona działała szybko i poprawnie. Nasza praca, nie ogranicza się jedynie do bezdusznej sprzedaży serwerów, każdego dnia dbamy o to, by tworzyć takie relacje z naszymi klientami, które zapewniają obopólny sukces.

Do naszej oferty wprowadzamy nie tylko takie nowości jak szybkie dyski NVMe czy dedykowany hosting wordpress, dla naszych klientów praniemy oferować kompleksowe usługi, dlatego oferujemy także serwery SEO, dzięki którym nie trzeba się martwić o pozycjonowanie firmy w wyszukiwarkach. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z referencjami o naszej firmie i skorzystania z naszej oferty.

Sprawdź ofertę serwerów
0
Użytkowników
0
Data Center
0%
Uptime
0
Obsługiwanych domen

DLACZEGO MY ?

2021-03-23T21:55:48+00:00

Bezpłatne przenosiny

Decydując się na współpracę z marką 7W Hosting Provider, możesz liczyć na całkowicie bezpłatną usługę przeniesienia strony na nasze serwery. Usługę przeniesienia strony lub bloga realizujemy w trybie +-24h

2021-03-23T21:56:58+00:00

SEO Plus

Doskonale wiemy jak ważne są pozycje w wyszukiwarkach. Z naszą usługą SEO Plus pozycje Twojej strony wzrosną. Zaufaj profesjonalistom. Widzimy się na szczycie.

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszej firmie ?

Pozostaw swój numer telefonu – nasz doradca zadzwoni do Ciebie.

Thank you for your message. It has been sent.
There was an error trying to send your message. Please try again later.