Serwery dla blogerów

7W było jedną z pierwszych firm na rynku blogowym. To właśnie nasza firma jako jedna z nielicznych zaoferowała specjalny hosting dla blogerów, który uwzględnia dużo większe potrzeby niż w przypadku witryny firmowej. Blog to przede wszystkim bardzo duże zasięgi oraz nieustanny ruch na stronie. Serwery dla blogerów, to nie tylko serwery, to także wskazówki odnośnie samego bloga, pełne wsparcie podczas optymalizacji bloga, oraz optymalizacja SEO. 7W Dostarcza kompleksowe rozwiązania serwerowe również dla blogerów i przede wszystkim dla nich !

Jak blogi notują wzrost ?

Ponad 90% blogów które zdecydowały się przenieść na nasze serwery zanotowało znaczy wzrost odwiedzin który nie był jednorazowym skokiem a stale się utrzymywał. Jest to związane z optymalizacją bloga, którą przeprowadzamy podczas przenosin. Po odpowiednio wykonanej optymalizacji – blogi pozycjonują się dużo lepiej w wyszukiwarkach internetowych. Współpracując z blogerami, dużą uwagę przykładamy do tego aby ta współpraca przebiegała w bardzo koleżeńskiej atmosferze. Zależy nam też na podnoszeniu umiejętności blogerskich, dlatego 7W wspomaga blogerów różnymi kursami oraz ciekawostkami, które ułatwiają promocję w internecie.

 • Bezpłatne przenosiny bloga – w ciągu 24 przeniesiemy Twój blog na nasze serwery

 • Certyfikat SSL – u nas otrzymujesz w standardzie i bez dopłat !

 • Dowiedz się więcej – 7W dostarczy Ci kursy dzięki którym promocja będzie łatwiejsza

 • 24/7 Support – nasze wsparcie techniczne zawsze miło Cię zaskoczy

 • Program partnerski – zarabiaj na swoim blogu polecając nasze usługi

Stale podnosimy szybkość naszych serwerów oraz jesteśmy na baczność z nowym oprogramowaniem, dzięki któremu blogi działają szybko. Przeciążone tanie serwery nie są dobrym miejscem na prowadzenie bloga. Nie wierzysz że blog może działać szybko, koniecznie sprawdź blogi, które korzystają z naszych usług. Dla każdego blogera zapewniamy codzienny backup, dzięki czemu wszystkie dane oraz poczta – są bezpieczne. Nasze serwery są także zabezpieczone przed atakami typu DDOS.

Udostępnij ten wpis !

Recent Posts

Recent Comments

  Archives

  Categories

  Meta

  Recent Posts

  Chcesz dowiedzieć się więcej o naszej firmie ?

  Pozostaw swój numer telefonu – nasz doradca zadzwoni do Ciebie.

  Thank you for your message. It has been sent.
  There was an error trying to send your message. Please try again later.